Prezydent obcina wsparcie dla dzieci!!

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pismo o braku wsparcia ze środków Promocji Miasta Wejherowa.

Z pisma wynika, że środki zostały już rozdysponowane.

Przypomnijmy, że wystąpiliśmy o wsparcie ze środków promocji w pierwszym tygodniu stycznia. Otrzymaliśmy odpowiedź, że środki będą przyznawane w późniejszym terminie. Po informacjach, które ukazały się w lokalnych mediach mówiące o fakcie uzyskania wsparcia przez inne kluby zwróciliśmy się ponownie z ogromną prośbą o pomoc.

Sytuacja finansowa klubu jest fatalna, za wspaniałymi wynikami nie idzie żadne wsparcie. Teraz wszystko wskazuje na to że Prezydent zamiast zwiększyć środki obcina nam wsparcie. Będziemy mieli trzy tysiące mnie niż w roku poprzednim.

Będąc Radnym Miasta Wejherowa wiem, że środki w tym dziale są, jest to kłamstwo i brak dobrej woli. Prezydent zamiast nas wspierać robi wszystko by nam zaszkodzić. – mówi Wojciech Wasiakowski -Zdobywamy dla Miasta Wejherowa największą ilość medali Mistrzostw Polski i punktów ministerstwa, to wszystko nie ma dla Prezydenta żadnego znaczenia.

Pomijanie naszych sukcesów na stronie miasta to tylko jeden z przykładów, jak Prezydent traktuje nasz klub. Przypominam, że są to pieniądze wszystkich podatników a nie jego osobiste. – komentuje Prezes Wojciech Wasiakowski