Sprawiedliwość według Hildebrandta

Dzisiaj strona urzędu miasta poinformowała że przekazała na Gryf piłkarski 200 000 zł. Cieszymy się szczęściem piłkarzy i gratulujemy.

Wróćmy do nas. Na początku roku otrzymaliśmy odpowiedź na naszą prośbę o środki z promocji miasta, że owych środków nie ma. W dniu 22 sierpnia zwróciliśmy się do Prezydenta z prośbą o wsparcie finansowe z powodu drastycznej sytuacji klubu, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Do naszego Prezesa Wojciecha Wasiakowskiego jedynie zadzwonił Vice Prezydent Pan Kraszkiewicz i obiecywał wsparcie lecz do dnia dzisiejszego umowa nie została podpisana. Najważniejsze drodzy Państwo informujemy że obiecana pomocy miała wynieść aż 3000 zł.

Tak wygląda równo traktowanie w oczach obecnego Prezydenta. Środki są przeznaczane tylko poplecznikom, bez racjonalnego poglądu na potrzeby oraz osiągnięcia.

Pragniemy przypomnieć, że według Ministerstwa Sportu jesteśmy najlepszym klubem w mieście.

Apelujemy do naszych kibiców by w nadchodzących wyborach oddać głos na Arkadiusza Szczygła, gdyż tylko on gwarantuje sprawiedliwy podział środków miejskich. Obecny układ władzy doprowadził do stagnacji Wejherowskiego sportu. Brak wizji rozwoju przekłada się na bardzo słabe wyniki na arenie ogólnopolskiej.