Tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorek w Bolszewie

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość którą musimy się podzielić. Nasz klub dostąpił zaszczytu przeprowadzenia imprezy o randze krajowej. Dokładnie za miesiąc, 17.06.2021r rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorek, które zorganizujemy w Bolszewie. Tak ważnych zawodów nie było w województwie Pomorskim od 18 lat, co świadczy o sporym zaufaniu jakim został obdarzony nasz klub.

W Mistrzostwach Polski nie zabraknie zawodników z Wejherowa. W ringu zobaczymy między innymi córkę naszego trenera, Wojciecha Wasiakowskiego – Julię Wasiakowską, która obecnie reprezentuje klub z Chojnic. Udział w zawodach zapowiedzieli również najsilniejsi zawodnicy w każdej z kategorii wagowej, dlatego impreza zapowiada się bardzo emocjonująco.

Patronat nad turniejem zapowiedziało mnóstwo wspaniałych osobistości, o których sukcesywnie będziemy informować na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które chcą być częścią tak dużej imprezy i jednocześnie chciały by zareklamować na niej swoje produkty.