Viktoria Dombrowska wice Mistrzynią kraju.

Ostatnie 4 dni przebywamy w Wałczu na VII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Z ogromną satysfakcją informujemy, że Viktoria rozsławiła Wejherowo na całą Polskę. Swoją postawą udowodniła, że jest licząca się zawodniczką w gronie polskich pięściarek.

Jestem ogromnie zadowolona ze zdobycia kolejnego medalu mistrzostw Polski. Chciałabym serdecznie podziękować mojemu trenerowi Wojciech owi Wasiakowskiemu za bardzo dobre przygotowanie. Gdybym mogła podzielić się medalem, to połowa powędrowała by właśnie do niego- ze wzruszeniem komentuje zawodniczka. 

Jestem ogromnie szczęśliwy, że mam zaszczyt trenować z Viktorią. Poza umiejętnościami sportowymi, liczy się dla mnie również charakter a Viktoria jest wspaniałą osobą. Do swojej kolekcji medali dorzuca kolejne srebro. Jest to czwarty medal mistrzostw Polski tej zawodniczki. Jako mieszkańcy powinniśmy być dumni, że Wejherowo reprezentuje Viktoria Dombrowska. Teraz odrobinę wyluzujemy z treningami by za jakiś czas wrócić do ciężkiej pracy, by dalej sławić Wejherowo w Polsce i za granicą – komentuje Prezes Wojciech Wasiakowski.