Wejherowski Turniej coraz bliżej

Do naszej gali zostały niespełna dwa tygodnie. Znamy już prawie wszystkich przeciwników walk o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. W ramach zawodów zostanie stoczonych sześć walk.

Dwaj bracia Bartosz i Jakub Tomczak boksować będą z zawodnikami z Beniaminka Starogard Przemysławem Dybowskim i Kamilem Myszka. Przeciwnikiem Konrada Kaczmarkiewicz będzie zawodnikiem Korony Wałcz – Łukasz Ławysz.

Pierwszy z naszych seniorów Arek Oblizajek skrzyżuje rękawice również z zawodnikiem Beniaminka Oskarem Bielińskim. Bardzo trudne zadanie czeka naszą jedyną przedstawicielkę płci pięknej. Justyna Krajewska zmierzy się z Anną Góralską, dwukrotna medalistką Mistrzostw Polski. Pojedynek zapowiada się niezmiernie ciekawie gdyż nasza zawodniczka boksuje tylko ofensywnie, więc jak to mówią w żargonie bokserskim: „Czeka nas mocne bombardowanie”. Na potwierdzenie przeciwnika czaka tylko Marcin Rąpca, najcięższy z naszych z naszych pięściarzy. Wiele wskazuje na to, że jego przeciwnikiem będzie reprezentant klubu Sako Gdańsk.

Jak widać emocji nie zabraknie, a pamiętać trzeba, że wcześniej odbywać się będą walki dające prawo startu w Mistrzostwach Polski Juniorów. Zapraszamy wszystkich serdecznie. I jak to mówił pewien strongmen ” tanio skóry nie sprzedamy „