Wspaniały start w Koluszkach

Do Koluszek w województwie łódzkim wyrusza trener Wojciech Wasiakowski z czterema podopiecznymi. Konrad Stawicki, Dominik Noweta, Weronika Pawlak oraz Viktoria Dombrowska.

W tej kolejności nasi zawodnicy wchodzili między liny.

Konrad Stawicki debiutuje i bezdyskusyjnie pokonuje zawodnika z łodzi wygrywając 3-0.

Drugi w ringu pojawia się Dominik Noweta I w pięknym stylu pokonuje zawodnika z Kielc.

Jako trzecia do ringu wchodzi Weronika Pawlak, która bezdyskusyjnie jest lepsza od swojej przeciwniczki. Pełna kontrola w każdej rundzie sprawiała nam dużo uśmiechu. W czasie werdyktu przeżyliśmy ogromny szok gdyż spiker zawodników odczytał werdykt 2-1 dla przeciwniczki.

Na punktach siedzieli Pan Paweł Skrzecz który daje naszej Weronice zwycięstwo w każdej rundzie i dwóch panów, którzy sędziują pierwszy turniej ( uczą się swojego fachu) Po walce wszyscy zgromadzeni w hali nie mogą pogodzić się z tym co się wydarzyło. Sędzia główny zawodów zarządza 15 minutową przerwę i robi odprawę sędziowską.

Trzeba dodać że mimo fatalnego błędu sędzia główny jak i organizatorzy zachowali się bardzo profesjonalnie, potrafiąc przeprosić i przyznać się do „wtopy” Weronika Pawlak zostaje uznana najlepszą zawodniczką turnieju co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Posiadamy nagranie walki i dla zainteresowanych udostępnimy.

Ostatnia do ringu wchodzi Viktoria Dombrowska, która w pięknym stylu pokonuje zawodniczkę miejscowego Widzewa.

Wyjazd zaliczamy do tych bardzo udanych gdyż komplet zwycięstw tak trzeba podsumować.