Zgrupowanie Kadry Narodowej w Zakopanem

Młodzieżowa Kadra Narodowa rozpoczyna sezon od zgrupowania w Zakopanem. W Zakopiańskim COS w dniach 19 – 29 stycznia odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe. Będzie to pierwszy etap przygotowań do Mistrzostw Europy. Trenerzy Marcin Stankiewicz, Stanisław Łakomiec, Jarosław Poznalski i Jarosław Przygoda będą pracować z dwudziestoma dwoma zawodnikami.

Powołania otrzymali zawodnicy z grup wiekowych Youth i Junior. W gronie zaszczytnych młodych pięściarzy znalazł się zawodnik Wejherowskiego Klubu Bokserskiego „Gryf”, Konrad Kaczmarkiewicz. Jest to olbrzymie wyróżnienie dla zawodnika naszego klubu. 

Jestem niezmierni dumny z powołania – mówi Konrad- jest to dla mnie olbrzymi zaszczyt. Stawiam sobie na ten rok wysokie cele. Chciałbym ten rok przejśc bez porażki. 

Jesteśmy niezmiernie dumni z Konrada – mówi Wasiakowski – Jego forma cały czas rośnie, jako zawodnik czyni olbrzymie postępy. W minionym roku odniósł spore skucesy. Zdobycie Pucharu Polski uniemożliwiła mu choroba. Liczymy na kolejne skucesy naszych bokserów.